Taneční škola 2.díl přijetí do skupiny Lazy dance

6. února 2012 v 20:38 | *Kina* |  Moje příběhy
Doma mě čekala vůně pondělního obědu.Už jak jsem si zouvala boty, tak na mě máma z kuchyně volala jak bylo ve škole.přišla jsem, sedla si na židli za jídelní stůl.Na oběd byly opékané brambory s řízkem napřírodno.Máma zavolala mého bráchu ať jde obědvat.Otráveně otevřel dveře od pokoje a líně se usadil za stůl.Bráchu mám fakt ráda, ikdyž si někdy lezem na nervy, ale to snad každý sourezenc ne :).Táta chodí tento týden z prace až kolem šesté hodiny večer.U oběda jsem na mámu vychrlila informace o škole.Všechno kromě Martina byla tam jen zmínka, že je to kluk co chodí každý den pozdě :D.
Po obědě jsem sebou práskla na postel ve svém pokoji a najednou telefon.Martin!?Wow nečekala jsem to byla to SMS:,,Přijď do parku.''No divila jsem se, že má moje telefonní číslo idkyž jsem mu ho nedavala zvlaštní O.o.Hodila jsem to za hlavu, navlékla na sebe mikinu a šla to oznámit mámě.Chvíli váhala, protože se v tomhle novém městě ještě nevyznám, ale pustila mě prej poznám nové lidi.V duchu jsem si řekla, že mi zatím stačí Martin :D.Vyšla jsem z domu a zrychleným krokem jsem šla do parku.
Tam už čekal Martin.A s ním dalších 7 lidí O.o to jsem nečekala.Martin za mnou přiběhl a řekl:,,V tom parku si byla fakt super tak tě chci seznamit s mou Crew.Přišla jsem blíž a všichni mě pozdravili a Martin sputil:,,Takže vemme to zprava tohle je Charlie,Sally,Phenix,Yu,Emily,Alexis,David.''pořád na mě civěli.No asi proto, že jsem tu nová a najednou se ozval David:,,No tak nám něco ukaž.''Byl to kluk s blonďatými vlasy, které měl delší vlasy a patka mu někdy zakrývala oko,oči měl hnědé a na sobě měl volnou mikinu a odtím měl bilé triko a k tomu kravatu O.o.Kalhoty měl volné.Fajn martinovi se líbila i ta písnička, na kterou jsem tančila v parku říkal mi to cestou ke mě domů.Tak jsem jí pustila začala jsem znova improvizovat skončila jsem v půlce písničky.No vypadalo, že se to všem líbilo.Charlie ke mě přistoupil a řekl:,,Už ti Marty řekl o soutěži.Myslím,že tvůj styl nám tam asi chybí.''Pochopila jsem, že mě do svě skupiny přijali.Martin mi o soutěži nic neřekl, ale už teď se nemůžu dočkat.
Seděli jsem v kruhu.A probírali kde a kdy se budem setkávat.Yu řekl:,,Hele máme volnou garáž můžem nacvičovat tam sice to tam trochu zapácha ředidly a laky, ale dá se to vyvětrat :D.Všichni jsem se začli smát a Sally odpověděla:,,No nebyl by to špatný nápad, ale už aby si začal větrat :D.''No a martin:,,Jo dobrý nápad s tím větráním.Fajn místo máme a teď kdy.Najednou se spustila vlna námitek:,,Ne v ponděli mám delší školu.Já nemůžu ve středu!!!''No nevěděla jsem co mám dělat, ale tež jsem se musela vyjádřit tak jsem zařvala:,,Dost!Hele a co pátek konec týdne všichni se budem těšit ne.''No všichni teda suohlasili, ale zírali na to, že jsem se nějak vyjádřila.dneska jsme jen improvizovali a lidi kolem na nás někdy i zírali asi bude nejlepší řešení ta garáš u Yua :D.
Pomalu se začalo stmívat a já už sem musela jít.Phenix,David a Emily měli stejnou cestu, tak jsme šli teda spolu.No Emily byla normální holka, hědé vlasy sepnuté do culíku a na sobě triko a džiny a Phenix měl brýle s černými obroučky na krátko ostříhané vlasy a rozcuchané na všechny strany.Jak jsem byla u domu, tak jsem řekla jenom ahoj myslím,že jsem se už vyjadřila dost s tím překřiknutím v parku :D.
Byla jsem docela dost unavená, dala jsem si vanu a zachvíli přišel táta. Musela jsem teda znova vysvětlit jak bylo ve škole a oba rodiče poznali, že jsem vážně unavená poslali mě teda spát.Ulehla jsem a těšila se na druhý den v mě nové škole a hlavně na pátek a na první hodinu v Dance Crew Lazy Dance.A pomalu jsem upadala do světa snů a fantazie.


Doufám,že se bude líbit a budu ráda když mi to okomentujete :)
*Kina*
♥ GOOD NIGHT AND BEAUTIFUL DREAMS ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který styl hudby se ti líbí?

Disco 15.7% (17)
Metal 13.9% (15)
Rock 25% (27)
Rap/Hip-hop 14.8% (16)
Hardcore 7.4% (8)
To co se mi líbí 23.1% (25)

Komentáře

1 Alice K. Alice K. | Web | 7. února 2012 v 9:09 | Reagovat

Pěkně napsané a začíná se to rozjíždět :) těším se na další díl :))

2 Kina Kina | Web | 7. února 2012 v 15:38 | Reagovat

Jo děkuju a na další díl se můžeš těšit :)

3 L+P<3 L+P<3 | Web | 8. února 2012 v 11:03 | Reagovat

Dess je krásný . :)

4 *Kina* *Kina* | Web | 9. února 2012 v 14:19 | Reagovat

Jo děkuju

5 maky21 maky21 | Web | 9. února 2012 v 16:55 | Reagovat

Odstavce, čárky :D
Jinak, Martin má její číslo, že jí může poslat smsku? Nezdálo se mi, že by o tom bylo něco v minulym dílu.
Dějově zase velice hezký, akorát se to rozjíždí asi až moc. Takovejch věcí na jeden den. Nová škola, přijetí do skupiny, normální se bavení s lidma, který nikdy v životě neviděla (i když to může být, třeba je výřečná ;))
Víš, já bych tě strašně chtěla chválit, ale zatím se mi většinou dostává jen kritiky, takže moc chválit neumím. Ale je to opravdu velmi velmi povedená povídka (a že jsem jich už přečetla)

6 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 9. května 2012 v 10:35 | Reagovat

Jj, znám, vymlouvání a pak žádné vysvětlování, s tím číslem... :-) Ale co. Možná, že je to trošku uspěchané. Mohla by jsi trošičku zpomalit. Děje se toho až moc.
To by byla první rada. Pak bych ti radila se do toho trošku vcítit. Vypsat nějaké emoce, myšlenky postav, nejen popisy a děj. Bylo by to hned čtivější.
Ale na druhou stranu bych tě chtěla pochválit, že některé věty vážně nadchnou a donutí se usmát. A je to i skvělý nápad- jsem zvědavá, jak to bude dál...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama