vtípky

5. dubna 2010 v 16:47 |  Prostě...

Host si objedná zelňačku, guláš a dvě housky a za chvilku volá: "Pane vrchní! Ty housky jsou mokré!" "Co se dá dělat! Když člověk nese v jedné ruce talíř s polévkou, v druhé talíř s gulášem a v podpaží dvě housky, tak snad má právo se zapotit!"

Říká Pepa Kalianků spolupracovníkovi: "Představ si, dnes poprvé mě budík probudil!" "Jak to?" "Manželka mi ho hodila na hlavu!"

Pan Novák navštívil galerii: "To je strašné, jaké ohavností nazývají uměním !" "Promiňte pane, ale stojíte před zrcadlem !"

Vinnetou vyjde ze stanu, dostane ránu mezi oči a klesne k zemi. Za ním vyjde Old Shatterhand, dostane ránu mezi oči a také padne. Po chvíli se oba probírají a Vinnetou praví: "Také můj bílý bratr šlápl na hrábě ?"


Pepa a Franta jedou vlakem do Prahy, průvodčí jim kontroluje jízdenky. Když je odchází, ozve se: "Nepoznal to!" Průvodčí si jízdenky vyžádá zpět, situace se opakuje. "Zase to nepoznal!" Potřetí důkladná kontrola jízdenek "Ani teď to nepoznal!" Průvodčí se tedy zeptá, co nepoznal. "My jsme si je s Pepou prohodili!"

Jste mladý, vzdělaný, zkušený a komunikativní? Jste připravený pracovat s plným nasazením? Chcete vydělávat 90 tisíc měsíčně a cestovat po celém světě? Pokud ano, tak běžte do prdele! My hledáme truhláře.

"Maminko, spadla nám lednička." "A táta o tom ví?" "Samožřejmě," culí se Zdenička, "vždyť je pod ní."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama